Kontaktai: VILNIAUS SALININKŲ GIMNAZIJA, VAIKŲ G. 16, LT – 02208, VILNIUS,Tel./faks. 85 235 8167, rastine@salininku.vilnius.lm.lt
Gimnazijos kodas 191317118, Sąskaitos numeris LT604010049501324193, DNB bankas

Salininkų gimnazijos mokiniai didžiosiose Lietuvos ir pasaulio scenose

Ilgąjį šventinį savaitgalį, balandžio 30-ąją, sekmadienį, Vilniaus kultūrinį gyvenimą papuošė puikus renginys – Filharmonijoje įvykęs Broniaus Jonušo muzikos mokyklos 50 – ties metų jubiliejus. Į šią muzikos šventovę paminėti gražios sukakties susirinko nemažas būrys miesto mokinių, lankančių Br. Jonušo muzikos mokyklą, jų tėvelių, pedagogų, Seimo narių bei Vilniaus savivaldybės atstovų, Vilniaus gimnazijų vadovų. Jubiliejuje dalyvavo ir Salininkų gimnazijos moksleiviai, jų tėvai, mokytojai bei direktorius Juzef Trypucki.

Jubiliejus prasidėjo įspūdinga preliudija – mušamųjų instrumentų fiesta. Filharmonijos foje muzikantai atliko  smagų ir trankų maršą, kviečiantį jubiliejaus svečius į salėje vyksiantį koncertą. Džiugu buvo tarp muzikantų išvysti ir Salininkų gimnazijos vienuoliktokę Simoną Nalivaikaitę, kurią vėliau girdėjome grojančią mušamaisiais  koncerto metu. Smagu buvo matyti ir kitų Salininkų gimnazijos moksleivių pasirodymus.Koncerte dalyvavo ir Salininkų gimnazijos septintokės Aistė Butkevičiūtė bei Viktorija Jaraminaitė. Be to, į renginį buvo pakviesta nemažai mūsų mokyklos mokinių, jau baigusių Br. Jonušo muzikos mokyklą – Ieva Verbytė, puikiai griežianti smuiku, Emilija Karasiova, grojanti pianinu, ir daugelis kitų moksleivių. Šventinėje jubiliejaus programoje dalyvavo ir ,,Do-re-mi-fa“ bei ,,Do-re-mi-fa plius“ populiariojo dainavimo grupės, vadovaujamos energingos ir kūrybingos  vadovės Astos Drevinskienės. Jos atliko dvi dainas, kurioms tekstus sukūrė Salininkų gimnazijos mokytoja Daiva Andriušaitienė, o muziką – dainavimo mokytoja ekspertė Asta Drevinskienė. ,,Rokenrolui“ ir dainai ,,Vaikystės šaly“ žiūrovai negailėjo aplodismentų. Beje, popgrupėje dainuoja ir Salininkų gimnazijos moksleivė devintokė Leta Andriušaitytė. Kūrybinis bendradarbiavimas davė puikių rezultatų – tai popgrupių iškovotos prizinės vietos įvairiose užsienio šalyse bei Lietuvos miestuose. Pažymėtina, kad ,,Do-re-mi-fa“ grupę būdamos žemesnėse klasėse lankė dabar jau vienuoliktokės Salininkų gimnazijos moksleivės Miglė Misiūnaitė ir Ingrida Suboč.

Jubiliejinis koncertas atskleidė ne tik Br. Jonušo muzikos mokyklos laimėjimus bei perspektyvas, bet ir suteikė galimybę jos mokiniams bei pedagogams suvokti ir įvertinti didžiulį savo indėlį į Lietuvos kultūrą.  Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvauja muzikos mokyklos renginiuose bei įvairiuose koncertuose ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje, kartu garsindami ir Salininkų gimnazijos vardą. Smagu, kad tarp mūsų gimnazijos ir muzikos mokyklos yra nutiestas tiltas kultūrinėje erdvėje. Dar kartą sveikiname Br. Jonušo muzikos mokyklos pedagogus ir moksleivius  su gražiu jubiliejumi ir linkime ateityje kūrybinių everestų!

Pamokų laikas

1. 8.00–8.45

2. 8.55–9.40

3. 10.00–10.45

4. 11.05–11.50

5. 12.05–12.50

6. 13.00–13.45

7. 13.55–14.40

8. 14.50–15.35*

* - jeigu pamokos prasideda 8.55 val.

Tamo

Tamo administratorius

rastine@salininku.vilnius.lm.lt

Jolanta Černousova