Elektroninis dienynas

Gerbiami tėveliai ir moksleiviai.

Nuo 2011 mokslo metų rugsėjo 1 dienos Salininkų vidurinė mokykla perkelia informaciją iš įprasto dienyno bei pažymių knygelės į elektroninę terpę (www.tamo.lt ). Tėveliai / globėjai Elektroniniame dienyne ras savo besimokančių vaikų pažymius, pagyrimus / pastabas, galės nesudėtingai bendrauti su mokytojais ir klasių vadovais. Mokiniai bet kuriuo metu turės galimybę susipažinti su savo pažymiais, pasitikslinti, kokie šiandien namų darbai užduoti ir perskaityti mokytojų pranešimus.

Mokyklos elektroninį dienyną tvarko Jolanta Černousova. Jei neturite arba pamiršote prisijungimo vardą ir slaptažodį, rašykite rastine@salininku.vilnius.lm.lt. Mokyklos Elektroninio dienyno naudojimo tvarkos aprašas čia.

Sėkmės naudojantis Elektroniniu dienynu!