VILNIAUS SALININKŲ GIMNAZIJOS  BENDRUOMENĖ  SVEIKINA  SU   LIETUVOS VALSTYBĖS  ATKŪRIMO  DIENA, VASARIO  ŠEŠIOLIKTĄJA.

ATGIMIMO VARPAI – J.Stašaitis.
Per gimtą žemę atgimimas eina,
Ir vienas  žodis skamba – Lietuva.
Nubunda širdys, brolio veidas keičias,
Lyg varpo dūžiai skamba – Lietuva…..

Lietuvos  valstybės  atkūrimo dienos  iškilmingas  minėjimas prasidėjo sporto  salėje šiomis Salininkų  bendruomenės Šviesuolio, anapilin  iškeliavusio Jono  Stašaičio eilėmis. Visi  gimnazijos  moksleiviai giedojo Lietuvos valstybės himną, pagerbė vėliavą. Įžanginį  žodį tarė  gimnazijos  direktorius J.Trypucki. Renginyje šoko  tautinių šokių  kolektyvas, dainas  apie  Lietuvą, laisvę  atliko balsingosios  gimnazistės. Nebuvo  pamiršti  ir dabar kovojantys  už  laisvę.  Renginio pabaigoje nuskambėjo mokytojos Daivos eilės.

NEŠU  AŠ LIETUVĄ – D.ANDRIUŠAITIENĖ.

Per  debesim uždengtą dangų
Aš LIETUVĄ nešu ant rankų.
Per vėtrą, lietų,sniegą, vėją,
Per skausmą tų, kurie kentėjo.
Nešu  aš Lietuvą kaip saulę….

Šventė  tęsėsi  kitose  erdvėse, atskiruose  koncentruose  pagal  numatytą  programą. Vyko  susitikimai su  buvusiais  moksleiviais,,, Sibiro  misijos“  dalyviais, savanoriais, Europos  Parlamento nariu prof. L.Mažyliu. Išgirdome daug prasmingų, patriotinių, svarbių, informatyvių  pranešimų.

Per  paskutinę  pamoką mokyklos  teritorijoje moksleiviai  ieškojo „Lobio“. Buvo  galimybė dar  kartą prisiminti Lietuvos  nepriklausomybės  atkūrimo  aktą, Lietuvos Tarybos  narius, jų  indėlį  atkuriant Lietuvą. Prasmingai  paminėję šią  svarbią  Lietuvai, mums  visiems, Šventę, pilni  emocijų  moksleiviai  iškeliavo namo.

Pasveikinkime  vieni  kitus  su  Lietuvos Valstybės atkūrimu, su Laisve, juk tai  daryti – lengva  ir  prasminga. ŠVIESA, TIESA, TAIKA telydi  mus  visus.

ORGANIZATORIAI – Socialinių mokslų metodinė  grupė.