Pamokos ,, Mokonomikos”erdvėje

Kovo 9 dieną visa Salininkų gimnazija – nuo mažiausio iki didžiausio – dalyvavo didžiausioje  nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika“, kurią organizavo „Swedbank“, prisidėdamas prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus. Visiems 1-12 klasių moksleiviams vyko net 24 pamokos tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis. Šiemet „Mokonomikoje“ drauge su įkvepiančiais mokytojais bandėme suprasti, koks pasaulis mūsų laukia po dešimties, dvidešimties ar dar daugiau metų. Ar išliks popierinės knygos? Galbūt jas rašys dirbtinis intelektas? O kokios profesijos bus paklausios? Kodėl turime pradėti ruoštis pokyčiams jau dabar?

„Mokonomiką” globoja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, informacinis partneris – LRT.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vaida Liubertienė