Edukacija ,,Kaip išpūsti didžiausią muilo burbulą?‘‘

Kovo 21 dieną mes, 8a klasės mokiniai, dalyvavome  edukacijoje, kuri vyko Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centro laboratorijoje. Edukacija buvo labai įdomi. Ekskursijos metu atlikome laboratorinį tyrimą, kaip keičiantis burbulų sudėčiai, keičiasi ir jų dydis. Eksperimentas mums tikrai pavyko puikiai. Pasibaigus ekskursijai, keliavome į centro kiemą, kur mūsų gidas davė mums puikią galimybę su priemonėmis pūsti daug didesnius burbulus. Vėliau mokslininkas gidas mums parodė įvairių cheminių bandymų su sieros rūgštimi ir kitomis medžiagomis. Tai buvo ne tik puikus laiko praleidimas, bet ir puiki chemijos pamoka mokiniams. Pasibaigus edukacijai patenkinti liko ne tik mokiniai, bet ir mokytojos.

8a klasės mokinė Ieva