Susitikimas su politike A. Maldeikiene

Balandžio 4 dieną Salininkų gimnazijos aktų salėje įvyko mokinių ir mokytojų susitikimas su Aušra Seibutytė-Maldeikiene – Lietuvos ir Europos politike, ekonomiste, dėstytoja, mokytoja, publiciste, ekonomikos vadovėlių, knygų autore. Mokiniai iš politikės lūpų išgirdo, kaip svarbu nusimanyti apie tai, ką darai, kaip svarbu turėti kompetencijos sprendžiant šalies valdymo problemas. Anot A. Maldeikienės, politikui svarbi ne tik kompetencija, bet ir sąžinė. Jis neturėtų meluoti rinkėjams ir žadėti to, kas neįmanoma. A. Maldeikienė pasakojo, kaip vyksta rinkimai į Seimą užsienio šalyse ir kaip mokiniai ugdomi suvokti ir vertinti politikų pasisakymus, jų asmenybes. Susitikimo metu politikei buvo užduodami klausimai, diskutuojama. Pasibaigus susitikimui, mokytojai ir mokiniai gavo dovanų po  A. Maldeikienės knygą su pačios autorės parašu. Džiugu, kad mūsų gimnazijoje lankosi įdomūs svečiai, iš kurių mokiniai gali pasisemti žinių, patirties.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Andriušaitiene