Išvyka į Kauną

Gražų ir saulėtą balandžio 25  dienos rytą 5a ir 7b klasių mokiniai, lydimi mokytojų Renatos, Ritos ir Neros, vyko į Kauną, į integruotą biologijos – istorijos – geografijos pamoką. Važiuodami autobusu klausėmės pasakojimo  apie Kauno istoriją bei šių laikų įžymias miesto vietas. Atvykę į Kauną pamatėme, kaip susilieja Nemuno ir Neries upės, grožėjomės Kauno pilimi, kuri yra seniausia išlikusi mūrinė pilis Lietuvoje. Pasivaikščioję pagrindine Kauno gatve, Laisvės alėja, pasukome T. Ivanausko zoologijos muziejaus link. Apžvalginės ekskursijos ,,Pasaulio gyvūnai” metu mokiniai, stebėdami ekspoziciją ir klausydami gidės pasakojimo, sužinojo apie  pasaulio gyvūnus, jų gausią  įvairovę ir paplitimą Žemėje.   Pamatėme įdomiausius pasaulio gyvūnus –  nuo primityviausių iki sudėtingiausių organizmų: įvairius vabzdžius, paukščius, žuvis, roplius, žinduolių. Pavargę, bet linksmi ir pasisėmę žinių, grįžome į namus.

Mokytojos Renata, Rita ir Nera