EUROPOS  SAVAITĖ  VILNIAUS  SALININKŲ  GIMNAZIJOJE

Vilniaus Salininkų gimnazijoje mokiniai Europos savaitę pradėjo gana turiningai. Ia klasės mokinės papuošė ne tik mokyklos foje su Europos Sąjungos šalių vėliavomis, o geografijos mokytoja Renata B. kartu su kitais moksleiviais papuošė kiekvieno kabineto duris. Ant kiekvieno kabineto durų yra pritvirtinta Europos Sąjungos šalies nuotrauka, simboliai ir pateiktas jos aprašymas. 8a klasės mokinės Saulė, Luka ir Arina skleidė informaciją pradinėje mokykloje ir organizavo viktoriną apie Europos Sąjungą, kur aktyviai dalyvavo ketvirtų klasių moksleiviai – pamoka jiems labai patiko. IIIa klasės mokinė Paula supažindino 6 klasių mokinius su Europos Sąjunga, jos simbolika bei tikslais, kuriuos ES iškelia kasmet. Vaikai turėjo galimybę dalyvauti „Kahoot“ žaidimuose ir parodyti savo įgytas žinias. Visą įgytą informaciją ir matytą vaizdinę medžiagą mokiniai panaudos besiruošdami Europos egzaminui, kuris vyks jau rytoj!

Istorijos mokytoja Nera Prakapienė ir IIIa klasės mokinė Paula Polonskytė