Integruotas lietuvių kalbos – muzikos projektas 7 B klasėje

Spaudos atgavimo dienos proga 7B klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir muzikos mokytojomis Ugne Trepėnaityte – Byre ir Jurgita Rutkauskiene sukūrė ilgalaikį integruotą lietuvių kalbos-muzikos projektą ,,Aš išdainavau visas daineles“. Pamokų metu. mokiniai dainavo, grojo, pristatė savo ir dueto pasirinktą dainą, plakatus ir skaidres. Mokiniai sužinojo apie lietuvių liaudies dainas, nebevartojamų žodžių reikšmes; gautas žinias pritaikė analizuodami lyrinį tekstą, atliko refleksijas, turėjo galimybę pasirinkti, ar dainuoti gyvai, ar įrašyti dainą, buvo galima įvairiais būdais pristatyti savo dueto dainą. Vaikai išmoko dirbti komandoje. Kai kuriems mokiniams labiau patiko iliustruoti savo dainą, o kitiems labai patiko jas dainuoti. Mokiniai projekto pradžioje jautėsi nustebę, sutrikę, bet pristatydami projektą  surimtėjo ir susikaupė. Darydami šį projektą, mokiniai buvo atsakingi už savo darbus, bet vis tiek kai kurie  pasisiūlė padėti savo klasės draugams. Kai kuriems mokiniams šis projektas pasirodė neįprastas, bet daugeliui jis vis tiek buvo įdomus. Mokiniams sunkiausia buvo įrašyti ir įkelti į pateiktį savo dainą. Septintokai turėjo daug pasirinkimų, kaip atlikti šį projektą, ir jie pasirinko jiems įdomiausiai ar lengviausiai atrodantį būdą.

7B klasės mokiniai