„Vilnius mano kuprinėje“

Vakar 3b klasės mokiniai įsitiko, jog žaliasis pavasaris geriausiai matyti senamiesčio labirintuose. Vilnius visu savo jaukumu pakvietė prie Gedimino paminklo, vedė seniausio Pilies g. pastato link, ten pažindino su senovine, gotikine statyba. Pakeliui į universitetą visus pasitiko romantiškasis žibintininkas ir pasakojimas, ką turėjo iškęsti sostinės gyventojai, kol nebuvo sukurta kanalizacijos sistema… Alumnato kiemelis su linksmais personažais taip pat neliko nepastebėtas. Donelaitis ir gražiosios VU bibliotekos durys alsavo žiniomis ir kvietė jų pasisemti prilietus geležinės gyvatės formos rankenas. Daukanto aikštė, deja, skelbė, kad prezidentas ne namuose, tačiau žavėjo savo paprastumu, ramumu ir tvarka. Trečiokai edukacijos metu patys  pajuto  senąjį Gedimino Vilnių naujai ir sutalpino savo patyrimus kuprinėje.

3b klasės auklėtoja Vilma Vinickaitė