Mieli Mokiniai, Mokytojai, Tėveliai. Štai ir vėl atėjo rugsėjis – mokslo metų pradžia. Kartu tai ir svajonių, naujų tikslų siekimo, lūkesčių įgyvendinimo pradžia. Pirmokas su nerimu žengs į pirmąją klasę, jo rankoje virpės gėlė pirmajai mokytojai. Būsimieji abiturientai su liūdesiu atvers gimnazijos duris, nes šie metai jiems bus paskutiniai mokyklos suole. Kitų mokinių laukia daug naujų įspūdžių, iššūkių ir žinių, kurias reikės ne tik išgirsti, bet ir išmokti. Ir visus juos šiame gyvenimo kelyje lydėsime mes – mokytojai ir tėveliai – pasiruošę padėti, patarti, jei  reikės, paguosti. Taigi visus sveikiname su Rugsėjo 1 – osios švente ir linkime būti tvirtiems, atsakingiems, smalsiems ir niekada nenuleisti rankų!