5 – okai Swedbank „Finansų laboratorijoje“

„Mokslo dieną“ 5b klasės mokiniai praleido Swedbank „Finansų laboratorijoje“. Paskaitos metu mokiniai buvo labai dėmesingi ir smalsūs , nes lektorei pateikė ne vieną jiems rūpimą klausimą. Mokiniai susipažino su sąvoka „vaiko pinigai“. Diskutuodami jie aiškinosi, kaip, būdami vos 11-mečiai, jau dabar galėtų užsidirbti pinigų (sužinojo, kad žmonės šiaip yra linkę sumokėti už tai, ką patys tingi padaryti) ir juos taupyti (svarbiausia – turėti aiškų tikslą, kam tie pinigai taupomi, ir vietą, kur tie pinigai bus taupomi – taupyklėje ar banko sąskaitoje).

Po teorinės dalies ir diskusijų mokiniai galėjo pažaisti mainų žaidimus ir išbandyti save derybininkų rolėje. Su interaktyviųjų žaidimų pagalba dar kartą vaikai pasitikrino savo žinias apie tvarumą, susipažino su įvairiomis profesijomis. Edukacija buvo tokia įdomi ir naudinga, kad ne vienam pasirodė esanti per trumpa.

Matematikos mokytoja metodininkė Agnė Povilaitienė