Pasidalinome…

Paskutinę Advento savaitę dauguma pirmokų su tėveliais ir mokytojomis dalyvavo Gerumo akcijoje. Jie atsisakė saldainių ir sąžiningai pasninkavo. O pačius skaniausius ir mėgstamiausius saldainius, kuriuos su pasimėgavimu galėjo suvalgyti, aukojo kilniam tikslui – stokojantiems vaikučiams.

Tiek gausiai sunešto bendro saldainių kiekio nesitikėjome. Matyt, kai kas saldainių atsisakė ne dienai ar savaitei, o visam mėnesiui. Tad smalsumo vedami, nutarėme paruoštas dovanėles pasverti. Smagumėlis gi vaikams buvo ant elektroninių svarstyklių dėti pilnus maišelius saldainių ir matyti ekrane svorį ne tik gramais, bet ir kilogramais. Suskaičiavome, kad į Visų šventųjų bažnyčią išvežame 23 kg 333 g saldainių ir šokolado. Į kiekvieną maišelį įdėjome ir po piešinėlį su palinkėjimu– sveikatos, šilumos, gerumo, meilės, sėkmės, džiaugsmo, svajonių išsipildymo.

Ačiū auklėtiniams už atliktą prasmingą darbą, jų tėveliams – už geranoriškumą ir dosnumą bei žmogiškųjų vertybių skiepijimą.

Džiaugsmingų šventų Kalėdų!

Pirmokėlių mokytojos Nijolė Ramonienė ir Nijolia Balcevič