Vilniaus Salininkų gimnazijos mokinių koncertas Onuškio D. Malinausko progimnazijoje

Vilniaus Salininkų gimnazijos meno kolektyvai ,,Muzikos studija“, ,, Salelė“, ,,Salynėlis „ vasario 14 d. važiavo į Onuškį – Mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2024. Trakų r. Onuškio Donato Malinausko pagrindinėje mokykloje mokiniai parodė muzikos ir šokio spektaklį ,,Žvaigždės žiūri į žemę“ . Taip jie pasveikino  visą Onuškio bendruomenę su šv. Valentino diena bei artėjančia Vasario 16 –  ąja.  Atsidėkodama už nuostabų koncertą mokyklos administracija   vaišino  atlikėjus kibinais ir pyragu. Onuškio parapijos klebonas ir progimnazijos pavaduotoja ugdymui atlikėjams suorganizvo ekskursiją, kurioje mokiniai supažindino su miestelio istorija, bažnyčia. Mokinys Joris Petrauskas net išbandė, kaip skamba bažnyčios vargonai. Džiugu, kad yra galimybė bendradarbiauti su kitų miestų mokyklomis  bei puoselėti kultūrines vertybes.

Dėkojame matematikos mokytojai A. Povilaitienei už pagalbą lydint mokinius.

Muzikos ir šokio mokytojos

Jurgita ir Laimutė