Trumpalaikis projektas: Integruota Vasario šešioliktoji ,,Pažinkim Lietuvos valstybę, puoselėkim jos istoriją ir kultūrą“

Vilniaus Salininkų gimnazijos bendruomenė kaip kasmet  Lietuvos  valstybės  atkūrimo dienos  iškilmingą  minėjimą  pradėjo sporto  salėje. Visi  gimnazijos  moksleiviai, Joriui pradedant,  giedojo Lietuvos valstybės himną, pagerbė vėliavą. Įžanginį  žodį tarė  gimnazijos  direktorė J.Tumlovskaja. Renginyje šoko  tautinių šokių  kolektyvas, dainas  apie  Lietuvos vėliavą  atliko Eimantė. Sveikinimo žodį tarė istorijos mokytojas Mindaugas, linkėdamas visiems didžiuotis savo Valstybe.

Šventė  tęsėsi nuotoliniu būdu, mokytojas Mindaugas vedė Pilietiškumo pamoką „Kuriu Lietuvai, vadinasi, esu“. Pamokos metu mokyklos bendruomenei buvo pristatyti įvairių klasių mokinių kūrybiniai darbai,piešiniai, vaizdo filmukai, garso įrašai, susitikimas su Jonu Basanavičiumi ir kiti smagūs dalykai.

Per trečią pamoką vyko  susitikimai su  buvusiais  moksleiviais, savanoriais, STT ir  KAM darbuotojais. Išgirdome daug prasmingų patriotinių minčių, kaip mes galime prisidėti prie MŪSŲ VALSTYBĖS gerovės. Jauniausieji 5-6 klasių mokiniai, padedant III gimn. klasės  mokiniais  žaidė Protų mūšį, Kahoot žaidimą –  “Lietuva – nepriklausoma valstybė”.

Prasmingai  paminėję šią  svarbią  Lietuvai bei mums  visiems šventę, pilni  emocijų  moksleiviai  iškeliavo namo.

LABAI AČIŪ MOKYTOJAMS, MOKINIAMS IR SVEČIAMS, KURIE PRISIDĖJO PRIE ŠVENTĖS!

Geografijos mokytoja Renata

Istorijos mokytojas Mindaugas