Pagalba ekosistemai – vabzdžių viešbučio gamyba

Kovo 4 dieną 8 b mokiniai vyko į VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centrą, kur susipažino su patalpomis ir paklausiomis specialybėmis.  Vėliau jie dalyvavo  pamokoje  „Pagalba ekosistemai – vabzdžių viešbučio gamyba“, kurioje įgijo naujų praktinių įgūdžių, žinių.

Šioje pamokoje mokiniai sužinojo apie dekoratyvinio apželdinimo darbuotojo specialybę, o klausydami mokytojos pasakojimo pasigamino viešbutį vabzdžiams.

Viešbučiai vabzdžiams – jau ne naujovė Lietuvoje. Jie ypač populiarūs šalyse, kur aukšti aplinkosaugos standartai. Tokie nameliai padeda privilioti pageidaujamų vabzdžių ir saugoti biologinę įvairovę ir taip natūraliai kovoti su kenkėjais. Nameliai padeda geriau pažinti vabzdžius, puošia aplinką.

Mokiniai pilni įspūdžių grįžo į namus ir dabar galvoja apie tinkamą vietą mokyklos kieme vabzdžių viešbučiui.

Auklėtoja Renata