Vilniaus miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Balandžio 11d. Salininkų gimnazijos moksleiviai dalyvavo lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose. Mergaitės turėjo įveikti 500 m., o berniukai – 1000 m. Mokiniai prieš  startą pradėjo jaudintis, kaip pasiseks įveikti  estafetės dalį. Pirmajame etape buvome paskutiniai. Po kiekvieno etapo kilome į aukštesnę vietą. Finišavome treti, iškovojome bronzos medalius. Mokiniai buvo apdovanoti medaliais, trečiojo laipsnio diplomais, asmeninėmis dovanomis. Sveikiname prizininkus: Deimantę M., Jorūnę J., Gerdą Č., Anastasiją K., Karolį M., Erviną K., Robertą K., Jorį P. Gimnazijai teko diplomas, taurė bei chronometrai, mokytojoms taip pat buvo įteikti diplomai. Mokinių nuotaika puiki ir jie džiaugiasi dalyvavę varžybose. Tikimės ir kitais metais dalyvauti kroso estafečių varžybose ir pasiekti dar aukštesnių rezultatų.

Fizinio ugdymo mokytoja Genovaitė