Konkursas ,,Aš ir policija”

2024 m. kovo 15 d. Vilniaus J. Basanavičiaus gimnazijoje įvyko Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato organizuotas konkurso ,,Aš ir policija” I etapas. Konkurse varžėsi 9 mokyklų komandos. I etapą laimėjo ir kelialapį  į II etapą –  išvyką į Kauną – iškovojo Vilniaus Salininkų IIb klasės gimnazistų komanda, vadovaujama soc.pedagogės Ritvidos Liutkevičienės – Edvin Ž., Orestas T., Orestas R., Raigardas K.

2024 m. balandžio 15 d. gimnazistai lydimi istorijos mokytojos Neros Prakapienės ir II PK bendruomenės pareigūnės Ilonos Krasauskaitės vyko į Kaune esantį pabėgimo kambarį,įkurtą pagal serialą ,,Squid game”. Tai buvo labai įdomus komandinis iššūkis, kai bendradarbiaudami gimnazistai sprendė įvairius galvosūkius, turėdami tikslą  kuo greičiau pabėgti iš kambario. Po renginio gimnazistai dalinosi savo įspūdžiais ir šią patirtį įvardino kaip tikrai puikų ir smagų laiko praleidimą, kurio metu įgijo daug teisinių žinių ir lavino savo loginį mąstymą bei stiprino bendradarbiavimo komandoje kompetencijas.

Džiaugiamės VSG komanda, laukiame rezultatų ir dalinamės renginių akimirkomis.

Nera Prakapienė

Edvinas Žybort