Seminaras gimnazijos mokytojams

Mokykla – tai atvira erdvė siekti žinių, įgyti naujų kompetencijų ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Balandžio 18 d. po pamokų Vilniaus Salininkų gimnazijos mokytojai rinkosi salėje ir dalyvavo mokymuose  „Atnaujinto turinio įgyvendinimas taikant personalizuotą ir savivaldį mokymąsi: esminiai principai, nuostatos, planavimo, organizavimo ir raiškos ypatumai”. Mokymus vedė VU Šiaulių akademijos docentė, socialinių mokslų daktarė Ramutė Gaučaitė.

Norint mokinius įtraukti į aktyvią tiriamąją ir kūrybinę veiklą, pirmiausia turime pasiekti, kad jie gebėtų aktyviai veikti, t. y. valdyti savo mokymąsi. Lektorė pateikė daug naudingų įžvalgų apie mokinių įtraukimo į ugdymo procesą būdus, susitarimus, pamokos planavimą, sėkmės kriterijus, jų svarbą. Pedagogai gilinosi į mokymosi mokytis, savivaldžio bei personalizuoto metodo pritaikymą kasdieninio ugdymo proceso veikloje.

Mokyklos vizija – kiekvieno vaiko asmenybės ūgtis, kuri skatins mokinius atskleisti, pažinti save.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui D. Dubasienė