PILIETIŠKUMO PAMOKA „LIETUVOS GALIMYBĖS,SAUGUMAS VIENINGOJE EUROPOJE“

Šiandien, gegužės 2-ąją dieną, Salininkų gimnazijoje I-II ir IV klasės mokiniams vyko netradicinė pilietiškumo pamoka – susitikimas su politologu. Šią atvirą paskaitą vedė Lietuvos politologas, Žmogaus teisių gynėjas, VU TSPMI dėstytojas, 2020m. europiečio vardą pelnęs Vytis Jurkonis, siekdamas praplėsti mokinių žinias apie užsienio politiką ir politikos  mokslus, Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų galimybes vieningoje ES šeimoje.  Buvo labai įdomu išgirsti politologo nuomonę atsakant į visus mokinius dominančius klausimus. Žinoma, tai buvo informatyvu  ir naudinga,  kadangi šiemet vyks LR Prezidento, Seimo ir Europos Parlamento rinkimai, švenčiame NATO ir ES metus, Lietuvos buvimo šiose organizacijose 20 – ties metų jubiliejų. Džiugu, kad mūsų jaunimas yra smalsus ir pilietiškas.

Istorijos mokytoja Nera

IIb.kl. gimnazistas Edvin Ž.