#MEPALietuva

Balandžio 30 dieną Vilniaus Salininkų gimnazijos I ir II klasės mokiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su projekto MEPA partneriais iš Lietuvos (Vilniaus Pilaitės gimnazija, Vilniaus Radvilų gimnazija) ir Latvijos (Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija). Susitikimo tema – “Mes 20 metų kartu Europos Sąjungoje“, idėja -paminėti  20 metų jubiliejų buvimo ES. Vilniaus Pilaitės gimnazijos  ir Latvijos Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijos mokiniai paruošė pristatymą. Kitų gimnazijų mokiniai išklausė pristatymus apie Lietuvos ir Latvijos kaitą būnant Europos Sąjungoje jau 20 metų, sužinojo naujų faktų apie ES. Vilniaus Salininkų gimnazijos mokiniai paruošė Kahoot žaidimą,  kurio metu  gimnazistai įtvirtino žinias. Susitikimas vyko anglų kalba. Renginį moderavo Gabrielė IIa.

Geografijos mokytoja ekspertė Renata Boguško