EUROPOS SAVAITĖS INICIATYVOS

Gegužės 3 dieną Ia klasės mokinės, paskatintos istorijos mokytojos Neros Prakapienės,ėjo į Mažąją mokyklėlę ir pasakojo 4ab klasės mokiams apie Europos dieną. Mokiniai buvo labai įdėmiai įsitraukę į šią pamoką. Jie atidžiai ir aktyviai  klausėsi, kai dalinomės žiniomis apie Europos Sąjungą, jos valstybines nares ir jų įvairovę. Daugelis  buvo nustebinti sužinoję, kad Europos Sąjunga turi tiek daug oficialių kalbų. Vaikai  buvo sužavėti ir tuomet, kai sužinojo apie tai, kad Europos Sąjunga skatina solidarumą ir bendradarbiavimą tarp šalių. Buvo džiugu matyti jų aktyvumą ir norą sužinoti daugiau apie pasaulį. Pradinės mokyklos mokytojos džiaugėsi mūsų pristatymu ir skatino pradinukus domėtis daugiau. Puikiai atlikę užduotis vaikai gavo saldumynų, o mes gavome daug patirties ir pozityvių emocijų. Labai džiugu, kad ši tradicija tęsiasi jau ne vienerius metus, kad aktyvios, smalsios moksleivės priima iššūkį, sugrįžta į pradinę mokyklą ir dalijasi savo žiniomis su pradinukais. Didžiuojuosi jų iniciatyvumu,  savarankiškumu, pilietiškumu ir dėkinga mokytojoms, kurios priima tokias iniciatyvas.

IA moksleivės: Saulė, Luka, Arina, Miglė

Istorijos mokytoja Nera