3 B KLASĖS MOKINIŲ EKSKURSIJA Į SEIMĄ

Šiandien 3b klasės mokiniai lankėsi LT Respublikos Seimo rūmuose. Ši mintis kilo klasėje iškilmingai paminėjus jubiliejinę Konstitucijos dieną, spalio 25 d. Mokiniai dalyvavo edukacijoje „Kaip gimsta įstatymas”. Daug išgirdę apie įstatymų projektų priėmimą, Seimo nario atsakomybę ir darbotvarkę, bendradarbiavimą su kitomis valdžios institucijomis, vaikai sužinojo, koks įdomus, svarbus ir gerbtinas yra Seimo narių darbas. Suprato, kaip svarbu patiems būti atsakingiems ir sąmoningiems Lietuvos piliečiams, taip prisidedant prie bendro mūsų visų darbo – demokratinės Lietuvos kūrimo. Nors akimirkai pajuto, kokie esame laimingi gyvendami laisvoje šalyje. Mokiniai rengė spaudos konferenciją, bendravo su Seimo nariais, vaidino Seimo posėdį istorinėje Seimo salėje, virsdami Seimo pirmininke, prezidentu, pranešėju bei balsuotojais. Prasmingai ir smagiai praleistas laikas visiems paliko gilų įspūdį.

Mokytoja Vilma