Galimybė išbandyti tyrėjo praktiką

2023-01-31 7a klasės mokiniai dvi akademines pamokas praleido kaip jaunieji tyrėjai.  Jie dalyvavo Neformaliojo švietimo centro organizuotoje  edukacinėje  programoje „Mikroorganizmai aplink mus“.  Užsiėmime buvo susipažinta su mikroorganizmų (bakterijų ir mielių) morfologiniais ypatumais. Praktinio darbo metu buvo mokomasi juos stebėti ir įvertinti. Mokiniai galėjo pasigaminti dažytus bakterijų preparatus ir juos stebėti naudojant imersinę mikroskopo sistemą. Tyrimo metu septintokai buvo skatinami kritiškai mąstyti, teisingai vertinti ir analizuoti gautus rezultatus, jais remtis darant išvadas.

7a klasės vadovė Inga Griškevičienė