Garbingas laimėjimas Jaunųjų filologų konkurse

Šiemet organizuotame 55-ojo Jaunųjų filologų konkurso Vilniaus miesto etape varžėsi 34 gimnazistų darbai iš 14 Vilniaus mokyklų. Buvo vertinami poezijos, prozos ir dramaturgijos, publicistikos ir esė, literatūros mokslo ir kritikos darbai bei vertimai. Džiugu, kad Salininkų gimnazijos IVa klasės mokinė Vaiva Lakštauskaitė, paskatinta lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Ingos Griškevičienės, išdrįso sudalyvauti šiame konkurse. Vaivos itin stilistiškai originalus prozos darbas, pavadinimu ,,Apie juos“, buvo pastebėtas ir įvertintas I vieta. Komisijai pirmininkavo Gitana Vanagaitė, humanitarinių mokslų daktarė, VDU.

Džiaugiamės ir didžiuojamės Vaivos kūrybiškumu bei laimėjimu.

lietuvių kalbos mokytoja Inga Griškevičienė