Integruota fizinio ugdymo -anglų kbks pamoka penktokams

Ar kada nors bandėte sportuoti ir mokytis anglų kalbos? Ne? Mūsų penktokai tai išbandė integruotoje fizinio-anglų kalbos pamokoje! Fizinio ugdymo vyr. mokytoja D. Kaušpėdienė paruošė apšilimo pratimus ir estafečių rungtis, o anglų kalbos mokytojai P. Karpenko ir Ž. Raškauskienė – anglų kalbos užduotis. Vaikams beliko juos įgyvendinti. Pirmiausia mokiniai turėjo išsiskaičiuoti angliškai, įsiminti savo skaičių ir išgirdę jį bėgti atlikti užduotį. Tada eidami ratu turėjo perskaityti angliškai užrašytus apšilimo pratimų pavadinimus ir juos atlikti. Vėliau, pasiskirstę komandomis, mokiniai dalyvavo estafetės rungtyse: varinėjo kamuoliukus tarp kliūčių salės riedulio lazda, bėgiojo vikrumo kopetėlėmis, šokinėjo per lanką ir varinėjo krepšinio kamuolį. Rungčių metu mokiniai turėjo perskaityti spalvų pavadinimus angliškai, greitai pasirinkti reikiamos spalvos kamuoliuką ir grįžti atgal, o perskaitę angliškus skaičių pavadinimus turėjo nunešti žymeklius prie atitinkamo skaičiaus kopėtėlėse. Be to, mūsų penktokai įrodė, kad moka ne tik angliškus žodžius skaityti. Per paskutinę rungtį mokiniams teko sunkiausia užduotis – sudėlioti angliškus sakinius. Visi mokiniai tiek sportines, tiek kalbines užduotis atliko puikiai, todėl ir mokiniai, ir mokytojai baigė pamoką spindinčiais veidais, o galvose jau kirbėjo naujos mintys ateinančioms integruotoms pamokoms!

Anglų kalbos mokytoja Žana Raškauskienė