Tarptautinis  eTwinning projektas ,,Pastebėk gamtą” – “Notice the  nature”

Mūsų gimnazijos 5-7 klasių mokinių komanda kartu su geografijos mokytoja Renata Boguško ir biologijos mokytoja Rita Šiauriene šiais mokslo metais dalyvauja tarptautiniame projekte ,,Pastebėk gamtą”.  Šio projekto partneriai – Turkijos, Slovakijos, Prancūzijos, Albanijos, Jordanijos, Rumunijos moksleiviai ir jų mokytojai. Projekto veiklomis gabūs mokiniai skatinami plačiau susipažinti su aplinkosaugos problemomis. Neįprastos projekto užduotys –  gamtoje vykstantys pasivaikščiojimai ir kitos veiklos,  vykdomos natūralioje aplinkoje, siekiant ugdyti tvarų aplinkosauginį sąmoningumą. Užsiėmimo metu mokiniai atliko įvairias užduotis:  kūrė ir rinko geriausius projekto logotipus, piešė kalėdinius atvirukus ir rašė sveikinimus projekte dalyvaujančių šalių vaikams bei mokytojams.  Įgyta patirtimi, nuotraukomis ir vaizdo įrašais  dalijamasi virtualioje aplinkoje bei nuotolinių susitikimų metu. Mokiniai ne tik vykdo aplinkausaugines veiklas, bet ir tobulina savo anglų kalbos gebėjimus. Jie nuotoliniu būdu per Zoom platformą dalyvauja susitikimuose su mokslininkais ir bendrauja aplinkos saugumo  klausimais. Ateityje numatoma paminėti Žemės dieną.

Geografijos mokytoja Renata Boguško

Biologijos mokytoja Rita Šiaurienė