Trečiokai atradėjai

Atradėjas teiraujasi, ar tikrai žolė žalia. To mokėmės per etikos pamokas. Šiandien Geležinkelių muziejuje 3b klasės mokiniai tą ir norėjo sužinoti J Mokiniai bandė ne tik  įžvelgti, ką jau žino kiti, bet ir pamatyti,  atrasti ką nors sau, ko dar nežinojo, nejautė ar nematė. Vaikai sužinojo nemažai traukinių valdymo, kūrimo ir saugos taisyklių, iš tų milijono ir vienos, kurių nespėjo pristatyti gidas. Susipažino su telegrafu, bėgių statymo mašinomis, patys jas išbandė, keliavo per vieną iš žaviausių ir saugiausių susisiekimo priemonių istoriją, kuri keitė žmonių gyvenimą. Vaikai laikė sunkų žinių patikrinimo egzaminą, kurį puikiai visi įveikė. Tai, manau, atradėjai atrado, kad galėtų ieškoti ir išrasti, o gal tiesiog su ugnele siekti savo tikslų bendradarbiaudami vieni su kitais.

3 b klasės mokytoja