Keturkovės ir kroso varžybos

Balandžio 5 d. lengvosios atletikos manieže Salininkų gimnazijos mokiniai dalyvavo tarpmokyklinėse keturkovės varžybose. Jie rungtyniavo 4 rungtyse (60m. 400m. 600m. bėgimas, šuolis į tolį įsibėgėjus ir  1 – 2 kg kamuolio stūmimas). Iš viso dalyvavo 10 Vilniaus mokyklų. Berniukai (Joris P., Ervinas K., Mindaugas V., Robertas M., Simonas R. Daniil M.) užėmė 4vietą, pritrūko tik 14 taškų iki 3 vietos. Mergaičių rezultatas prastesnis, jos liko 9 vietoje. (Deimantė M., Dorotėja L., Urtė K., Anastazija K, Arina N., Luknė P.)

Balandžio mėn. 24 dieną Vingio parke vyko tarpmokyklinės kroso varžybos, jose dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Komandos buvo suskirstytos pagal amžiaus grupes : gimę 2008 m. ir jaunesni, kita grupė – gimę 2004 m. ir jaunesni. Varžybas pradėjo jaunesnės grupės. Mūsų gimnazijai atstovavo Deimantė, Jorūnė, Urtė, Anastasija, Simonas, Ervinas, Mindaugas, Joris. Iki 7 etapo mūsų gimnazija buvo IV vietoje, bet greičiau bėgo Anastasija, o Joris net aplenkė du varžovus ir iškovojome II vietą. Dalyviai apdovanoti medaliais, diplomais bei asmeninėmis dovanomis. Komandai įteikta II laipsnio taurė bei diplomas, gimnazijai – chronometrai. Mokytojos irgi buvo apdovanotos II laipsnio diplomais.

Džiaugiamės dalyvavę varžybose ir patyrę naujų įspūdžių.