#MEPALietuva

Projektas „Europa kišenėje“

Vilniaus Salininkų gimnazijos 6 a, b  ir 8 a klasių mokiniai dalyvavo trumpalaikiame projekte „Europa kišenėje“.  Mokiniai  dvi  savaites turėjo kaupti  Eurų monetas. Dauguma mokinių pasirinko 1 arba 2 Eurų nominalus. Mokiniai savo monetas skaičiavo, tyrinėjo, analizavo, domėjosi, iš kokios jos valstybės,  kodėl būtent toks simbolis yra ant monetos. Mokiniai savo surinktus duomenis sudėjo į lentelę, į stulpelinę diagramą, nufotografavo monetas, o  vėliau procentais apskaičiavo ir sudėjo į skritulinę diagramą. Tada apskaičiavo atstumus nuo Vilniaus iki surinktų monetų Europos Sąjungos  valstybių sostinių. Daugumai mokinių patiko proginės monetos ir jų atsiradimo istorijos. Savo gautais rezultatais mokiniai pasidalino su bendraklasiais.

Geografijos mokytoja ekspertė Renata