#MEPALietuva

Europos diena

Gegužės 9 dieną Vilniaus Salininkų gimnazijos I a klasės komanda Europos dienos proga aplankė Lukiškių aikštę, kur vyko Europos Sąjungos vėliavos pakėlimas. Vėliau mokiniai  užsuko į Rotušės aikštę, kur įvairių Europos Sąjungos šalių ambasados nariai pristatė savo šalis. Visas miestas judėjo, šurmuliavo. Mokiniai pamatė visų susirinkusiųjų susidomėjimą skirtingomis šalimis, įsitraukimą į vykdomas veiklas – mes nebuvome išimtis. Mūsų mokiniai dalyvavo viktorinose, klausė įvairių valstybių pristatymų, stebėjo renginį. Buvo labai įdomu ir informatyvu. Komanda yra dėkinga istorijos mokytojai Nerai Prakapienei už suteiktą galimybę nuvykti ir dalyvauti Europos dienos vykdomose veiklose ir suvokti Europos Sąjungos svarbą mūsų gyvenime.

Liepa ir Meda