Pavasario šventė Salininkų gimnazijoje. Trikovės varžybos

Gegužės 29 dieną Salininkų gimnazijos stadione vyko tradicinė pavasario šventė. Tačiau ji buvo kitokia nei ankstesnės – vyko trikovės varžybos. Mokiniai išbandė jėgas trijose rungtyse : metė į tolį kamuolį, bėgo 60 metrų atstumą ir šoko į tolį.Vieniems mokiniams labiau sekėsi bėgti, kitiems – stumti kamuolį ar šuoliuoti į tolį. Trikovės rungčių nugalėtojai buvo pagerbti šventės pabaigoje – apdovanoti diplomais. Smagu buvo rungtyniauti naujajame stadione, pritaikytame įvairioms sporto šakoms. Visų nuotaika buvo puiki. Dėkojame fizinio lavinimo mokytojoms Genovaitei ir Danguolei, parengusioms sporto šventės programą ir rungtis, mokytojui Petrui, įamžinusiam šventės akimirkas, ir mokytojams bei mokiniams, aktyviai dalyvavusiems renginyje.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva