Sportas su Lietuvos istorija

rugsėjo 26 d. rytas Salininkų gimnazijos stadione buvo neįprastas, nes vyko ne tik kūno kultūros , bet ir istorijos pamokos. 6b klasės mokiniai turėjo šaunią galimybę ne tik lavinti savo kūną, bet tuo pačiu metu prisiminti ar išmokti naujų Lietuvos istorijos datų, asmenybių ar įvykių. Kūno kultūros mokytoja D. Kaušpėdienė parengė įvairiausių rungčių, o istorijos mokytojas M. Rušinas integravo į jas svarbiausius istorinius įvykius ir su tuo susijusias asmenybes, kurios pakeitė Lietuvą. Tikriausiai smagiausia rungtis buvo kamuolio varymas su lazda ir žodžių parnešimas į komandą, iš kurių galiausiai  mokiniai sukūrė patriotizmą skatinančius sakinius. Šios pamokos tipas mokinius maloniai nustebino ir paskatino dar labiau įsigilinti į Lietuvos istoriją.

Istorijos mokytojas Mindaugas Rušinas