#MEPALIETUVA

Europos judumo savaitė

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo iniciatyva pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Ja siekiama skatinti Europos šalių piliečius naudotis tvariomis transporto priemonėmis bei paskatinti išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas.

Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir Vilniaus Salininkų gimnazijos bendruomenė. Dauguma mokinių ir mokytojų pasirinko automobiliams alternatyvias transporto priemones, pavyzdžiui, dviračius, elektrinius paspirtukus. Be to, dažnas mokinys ėjo į mokyklą pėsčiomis. Pertraukų metu vaikai laiką išnaudojo aktyviai veiklai gryname ore, mokyklos stadione. Jie užsiiminėjo įvairiomis sporto šakomis, kaip krepšinis, tinklinis, lauko tenisas, futbolas ar badmintonas. Gimnazijoje aktyviai sportuoja mokiniai ir II aukšto fojė žaisdami stalo tenisą, kartu su mokiniais žaidžia ir mokytojai. Salininkų bendriomenė džiaugiasi  renovuotu stadionu, kuriame dažnai sportuoja.

Vilniaus Gimnazijos bendruomenė  kviečia prisijungti prie Walk15 iššūkio Mokyklomshttps://walk15.app/challenge/339a7f5a-e753-4b7b-a0b1-d0d07ac80dbd

Geografijos mokytoja Renata