Europos kalbų diena

Koks ilgiausias žodis Europos Sąjungos kalbų grupėje ir ką jis reiškia? Kodėl Prancūzijoje įmetus katę į vandenį atsiranda pilis? Ką reiškia tarmiškas žodis „undarokas“? Salininkų gimnazijos mokiniai jau žino  atsakymus į tokias mįsles. Rugsėjo 26 d. mokiniai gausiai rinkosi į Užsienio kalbų mokytojų grupės organizuotą Europos kalbų dienos renginį, kuriame vieni angliškai pasakojo apie pasirinktas Europos šalis, kiti klausėsi, atsakinėjo į klausimus, klausinėjo ir diskutavo įvairiomis temomis. Renginį sumaniai moderavo anglų kalbos mokytojai Sebastianas ir Patrikas, mokyklos koridorius įvairiomis kalbomis papuošė rusų kalbos mokytoja Julija. Renginio metu mokiniai susipažino su visomis Europos Sąjungos valstybių kalbomis, išgirdo pasakojimus apie painią Vatikano istoriją, Turkijos haremus, pavojus Kanadoje, lamų garbinimą Peru, tradicinius japoniškus ledus,  pramogas Ispanijoje ir daug kitų įdomybių.  Įdomių šalių daug, faktų – dar daugiau, o vienos dienos tokiam renginiui – per mažai!

Laukite tęsinio kitą savaitę!

Anglų kalbos mokytoja Žana