Edukacinė išvyka į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką.

Trečiadienį, spalio 18 d., IIa klasės mokiniai kartu su klasės vadove Aušra Barkauskiene vyko į Nacionalinę M. Mažvydo biblioteką, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Netikrų naujienų ir žinučių laboratorija“. Edukacijos metu Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įsikūrusiose Kūrybinėse dirbtuvėse moksleivius mokė geriau pažinti ir naudotis informacine erdve. Su dezinformacija bei melagienomis mokiniai susipažino ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Grupėse kūrė informacines žinutes – teisingas ir melagingas, o vėliau jas įgarsino ir analizavo, ar lengva atskirti – kur tiesa, o kur melas.  Ši edukacija buvo naudinga, nes moksleiviai tobulino bendradarbiavimo grupėse įgūdžius, mokėsi išgirsti vienas kitą, lavino savo vaizduotę bei teksto kūrimo įgūdžius.

IIa kl. mokinė Gabrielė Ulevič