Orientacinis žaidimas „Vilnius tavo kuprinėje“

Penktadienį, spalio 20 d., IIIa ir IIIb klasės mokiniai kartu su klasės vadove Božena Milgevičiene vyko į Vilniaus senamiestį, kur dalyvavo orientaciniame žaidime „Vilnius tavo kuprinėje“. Edukacijos metu mokiniai išsiskirstė į 3 grupeles, vaikščiojo po Vilniaus senamiestį ir atliko užduotis. Jie  iš naujo prisiminė Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją bei atrado paslaptingą Literatų gatvę. Mokiniai daugiau sužinojo apie Vilniaus Universiteto istoriją ir jo apdailą, aplankė įdomias Vilniaus vietas ir, parodydami savo kūrybiškumą, atkūrė pirmojo muzikinio vaizdo klipo momentus siauriausioje Vilniaus gatvelėje. Nugalėjusi komanda buvo apdovanota saldžia dovanėle, kuria pasidalino su savo bendraklasiais. Ši edukacija buvo naudinga, kadangi jos metu mokiniai galėjo artimiau susipažinti su savo miesto istorija ir kultūra bei parodyti savo kūrybišką pusę. Moksleiviai atrado kitokį Vilnių, kuris pasislėpęs pastatuose ir kiemeliuose, užrašytas ant sienų mūro, kurį galima pamatyti tik sustojus ir atidžiau apsidairius.

IIIa kl. mokinė Kamilė Stankevičiūtė