Konstitucijos diena.

Šiandien 4b klasės mokiniai tęsdami savo ilgalaikį projektą „Lietuvos šventės“ iškilmingai paminėjo Konstitucijos dieną. Nuleista trispalvė, giedotas himnas ir įvykusi diskusija apie tai, kas svarbu kiekvienam piliečiui, kuriančiam valstybę, buvo įžanginės gaidos prieš Konstitucijos testuko užduočių atlikimą internetinėje,, Edukos”platformoje. Prieš tai mokiniai pamokų metu turėjo galimybę virtualiai pasklaidyti Konstitucijos puslapius ir išklausyti trumpo pristatymo apie pagrindinio šalies įstatymo pamatines vertybes, kurios įkvepia ir pažadina tikėjimą teisingumu. Pasitikrinę savo žinias, susijusias su visuomeninio ugdymo programa, vaikai įsiminė demokratijos, laisvės, saugumo, pareigos, pilietiškumo sąvokas, įsidėmėjo pagrindines valstybės institucijų funkcijas.

Mokytoja Vilma