Kelionė į Anykščius

Spalio 27 d. 7b klasė kartu su klasės vadove Irma ir anglų kalbos mokytoja Žana vyko į Anykščius. Kelionės pradžia buvo autobuse, kuriame buvo labai linksma, todėl poros valandų kelionė prabėgo kaip akimirka. Pirma vieta, į kurią mes atvažiavome, buvo ,,Antano Baranausko klėtelė”. Muziejuje mums pasakojo apie rašytojo Antano Baranausko gyvenimą, klausėmės įvairių “Anykščių šilelio” giesmių versijų – senovinės klasikinės, Kernagio baladės ir Vido Bareikio repo. Vėliau sėdome į autobusą ir nuvažiavome prie Jono Biliūno kapo, kuris yra ant aukšto kalno gražiame miške. Ir tada važiavome į Helovyno pramogų parką, kuriame buvo labai smagu. Šviečiantys atrakcionai, animatoriai-gąsdintojai, siaubų miškas, klaidžiai baugūs labirintai, tiek daug Helovyno linksmybių… Po kelių valandų  reikėjo važiuoti namo. Bet autobuse buvo labai faina atmosfera. Šią ekskursiją aš prisiminsiu dar ilgai.

7b mokinė Emilija Adomavičiūtė