Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

Prasidėjo Vilniaus miesto žaidynių 5-6 klasių kvadrato varžybos.  Jose dalyvauja ir mūsų gimnazijos mergaičių ir berniukų komandos. Abi jos  žaidė Vilniaus Ąžuolyno progimnazijoje. Mergaičių komanda varžėsi su Ąžuolyno progimnazijos ir J. Lelevelio inžinerijos gimnazijos komandomis ir  liko trečiojoje vietoje savo pogrupyje.

Berniukų komanda žaidė su Ąžuolyno progimnazijos, V.Kačialovo gimnazijos ir Karalienės Mortos mokyklos komandomis. Mūsų berniukai  buvo nenugalimi, jie žaidė puikiai. Savo pogrupyje jie laimėjo pirmąją vietą, todėl  toliau žais pusfinalyje. Tikimės, kad berniukus  lydės sėkmė ir jie pateks į finalą. Mūsų gimnazijos mokiniai noriai dalyvauja Vilniaus miesto žaidynių varžybose.

Fizinio ugdymo mokytoja Danguolė