#MEPALietuva

Susitikimas su Europos Parlamento darbuotoju Robertu Pogoreliu

Spalio 25 dieną Illa ir Illb klasės mokiniai susitiko su Europos Parlamento Briuselyje darbuotoju Robertu Pogoreliu. Pamoka vienuoliktokams vyko su mokytojais Sebastjanu ir Patriku anglų kalba.  Pamokoje  buvo pristatytos veiklos, kurias planuoja Europos parlamentas vystyti  ateityje. Tarp šių veiklų yra elektrinių mašinų pritaikymas visuomenėje, laidų kištukų pakeitimas viena jungtimi visuose elektroniniuose renginiuose, kuris įsigalios jau nuo kitų metų, ir kurjerių darbo reikšmė bei reikalavimų pakeitimas dirbant šį darbą. R. Pogorelis  supažindino mokinius ir su partijomis, kurios yra Europos Parlamente ir kuriose iš jų dirba Lietuvos politikai. Parlamento darbuotojas priminė, kas yra Sacharovo premija ir kam ji bus skirta šiais metais bei kaip vyksta jos įteikimas. Mokiniai šio susitikimo metu įgijo daugiau žinių apie Europos Parlamento darbą ir veiklas, kurias Europos Parlamentas planuoja vykdyti artimiausiu metu.

IIIa kl. mokinė Kamilė