Medicinos biblioteka

Vakar 4b klasės mokiniai lankėsi Lietuvos Medicinos bibliotekoje, dalyvavo edukacijoje „Įdomusis žmogaus kūnas“. Vaikai klausėsi  įdomaus interaktyvaus pristatymo apie žmogaus organų sistemas, jų veiklos principus bei galimus sutrikimus. Vyko gyva žmogaus anatomijos žinių pasikeitimo diskusija su bibliotekos darbuotojomis. Vaikai turėjo progą prisiminti, ko yra išmokę iš trečiosios klasės pasaulio pažinimo programos apie žmogaus kūno sandarą. Mokiniams ypač patiko tiksli žmogaus skeleto imitacija, pavadinta Petru, kurio dalis jie galėjo pačiupinėti ir išvardinti kaulų pavadinimus. Į žmogaus dydžio maketą visi tiksliai sudėliojo atskirus organus ir prisiminė jų funkcijas. Per virtualiosios realybės akinius mokiniai  stebėjo kraujo kelionę po žmogaus organizmą. Žmogaus kūno tobulumas ir pagarba jam nė vieno nepaliko abejingo, skatino domėjimąsi mokslu.

4b klasės auklėtoja