Sekliai bibliotekoje

Lapkričio 9 dieną 2a klasės mokiniai vyko į A. Mickevičiaus biblioteką. Vaikai susipažino su biblioteka ir jos teikiamomis paslaugomis. Smalsu buvo susipažinti su bibliotekos istorija, apžiūrėti vaikų bibliotekos erdves, atrasti stebuklingąjį veidrodį, kuris neša laimę, pasivaikščioti po Vaikystės pievą, apsilankyti @vilyje ir paklaidžioti po Knygų labirintą.

Tačiau vėliau laukė netikėtumas. Sekliui Noselei mestas iššūkis. Kažkas pavogė grojantį laikrodį! Antrokai turėjo padėti Noselei surinkti po visą biblioteką išsibarsčiusius įkalčius ir išsiaiškinti, kas įvykdė šį nusikaltimą.

Kiek daug džiaugsmo buvo, kai užduotį atlikti  pavyko! Buvo labai įdomu ir naudinga mokantis lietuvių kalbos, ugdant teksto suvokimo gebėjimus.

Keliaudami namo vaikai dalijosi įspūdžiais. Antrokas Atas patvirtino, kad knygos ir skaitymas suteikia daug gerų emocijų, praskaidrina apniukusią rudens dieną.

Mokytoja Diana