Tolerancija nėra tolygi abejingumui

Smagu sulaukti svečių, o dar smagiau, kai aplanko vyresniųjų klasių mokinai. Tai rodo, kad Salininkų gimnazijos mokiniai ne tik yra tolerantiški ir neabejingi vieni kitiems, bet ir gebantys ir norintys bendradarbiauti, o tai yra sėkmingo ugdymo(si) pamatas.
Šiandieną mūsų gimnazijos I klasės mokiniai aplankė 4c klasės mokinius. Vyresnieji mažiesiems draugams paaiškino,  kas yra tolerancija, kvietė diskutuoti ir atlikti kūrybiškas užduotis. Ketvirtokams ši pamoka labai patiko ir sukėlė daug teigiamų emocijų. Mokiniai maloniai kvietė svečius apsilankyti dar ne kartą. O išlydėdami svečius pradinukai surengė kliūčių taką. I klasės mokiniai išsilaisvinti iš ketvirtokų glėbio galėjo pademonstravę puikias daugybos lentelės žinias. Dėkojame už apsilankymą, bendradarbiavimą ir laukiame sugrįžtančių. O gal  mes apsilankysime pas Jus!

4c klasės mokiniai ir mokytoja Ingrida