Barboros Radvilaitės legenda

Lapkričio 16 d. 4 a klasės mokiniai vyko į edukacinę pamoką Vilniaus Katedros požemiuose. Ji vadinosi „Barboros Radvilaitės legenda“. Vaikai susipažino su legenda tapusios Barboros Radvilaitės istorija. Užsiėmimo pradžioje drauge su gide stabtelėjome Katedroje, po to leidomės į požemius. Ketvirtokai klaidžiojo jų labirintais, pamatė slaptą valdovų kriptą bei karalių mauzoliejų, kuriame ir šiandien ilsisi Barboros Radvilaitės palaikai. Sužinoję daug įdomių faktų apie Lietuvos valdovus, vaikai keliavo į edukacinę klasę. Čia klausėsi, uostė, lietė! Įdomu buvo išgirsti, kaip rengėsi Barbora Radvilaitė, paliesti įvairių audinių atraižas, pauostyti prieskonių, kurie buvo naudojami, gaminant jos mėgstamus meduolius. Mokiniai kėlė daug klausimų, svarstė. Kiek daug norėjosi sužinoti, pamatyti!  Sugrįžę į klasę vaikai  dalijosi įspūdžiais.

Pradinių klasių mokytoja Jūratė Michnevičienė