Turininga 7b klasės  pamoka kultūrinėje erdvėje

Gruodžio 24 dieną 7b klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytojomis Aušra ir Daiva bei mokytojos padėjėja Violeta apsilankė Vilniaus Radvilų rūmuose įsteigtame Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje  ir dalyvavo edukacinėje programoje. Kultūrinėje muziejaus erdvėje mokiniai dalyvavo  integruotoje lietuvių kalbos – dailės pamokoje „Ieškant herojaus“ ir tuo pačiu metu stebėjo  parodą „Gyvastingieji senojo pasaulio profiliai“ . Edukacija buvo  apmokėta iš Kultūros paso lėšų. Septintokai žavėjosi paveikslais, nutapytais prieš kelis šimtmečius ir vaizduojančiais Antikos mitų bei Biblijos siužetus. Mokiniai atliko įdomias edukatoriaus pateiktas užduotis –ieškojo internete paveikslų siužetų aprašymų, interpretavo jų atlikimo techniką, charakterizavo juose vaizduojamus herojus ir net kūrė burtų keliu ištraukto paveikslo motyvais paremtą inscenizaciją. Taigi edukacijos metu mokiniai lavino ir pažinimo, ir kultūrinę, ir kūrybiškumo bei skaitmeninę kompetencijas.

Lietuvių kalbos mokytojos Aušra ir  Daiva