Žiemiškos šėlionės ant ledo

Nors Užgavėnės ir pavasaris – ne už kalnų, praėjusį penktadienį drąsiausi 6b mokiniai kartu su klasės vadove Žana ir fizinio ugdymo mokytoja Danguole nusprendė pasimėgauti paskutinėmis žiemiškomis pramogomis ir išbandyti savo jėgas ant Valdovų rūmų ledo. Sakysit, ką čia bandyti? O bandymų buvo daug ir įvairių… nes, pasirodo, didžioji dauguma šeštokų ant pačiūžų stovėjo pirmą kartą! Teko čiuožti, griūti, šliaužti, voliotis, vartytis, griebtis sienelės, draugo skverno ar pingvino -pagalbininko ir vėl stotis, čiuožti… Kas po vieną, kas krūvomis, kas su šypsena, kas rimtu veidu, bet visi stengėsi, mokėsi, bandė savo jėgas ir nė vienas nepasidavė. O ir mokytojos nepamiršo savo svarbiausios pareigos – padėti mokytis čiuožti, neparklupti, nepasiduoti, nenusivilti. Juk kiekvienas, net ir mažiausias, mokinio žingsnelis yra vertas mokytojo pagyrimo kiekvienoje pamokoje, net jei ta pamoka – ant ledo. Už žiemišką sportišką pamoką ir čiuožimo iššūkių įveikimą tariame „AČIŪ“ mylimai fizinio mokytojai ir kolegei Danguolei!

6b klasės vadovė Žana