Užgavėnių linksmybės

4b klasės mokiniai nė vienos Užgavėnių šventės nėra praleidę be užgavėniškų linksmybių. Nostalgiškai išleisdami baltąją žiemą mokiniai smagiai leido laiką mokyklos stadione žaisdami tradicinius žaidimus: muštynes šiaudų maišais stovint ant malkos, virvės traukimą, išstūmimas iš rato, Kanapinio ir Lašininio kovą. Vaikai įsitikino, kad nėra prasto metų laiko, gali būti tik tokia apranga arba nuotaika, o tai galima lengvai pakeisti būnant visiems kartu gamtoje. Ketvirtokai jautėsi bendruomenės dalimi dalyvaudami Užgavėnių šventėje pradinės mokyklos kieme, buvo nusiteikę pakiliai ir šventiškai. Žinomos dainos ir šokiai sutelkė visus, Morės deginimas ir tradicinių instrumentų skambesys virpino širdis belaukiant pavasario.

Mokytojos Vilma, Julė, Laima, Eglė