Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų gimnazijos Mokinių ir Mokytojų aktyvumu ir pasiekimais,

Dėkojame mokytojai Julijai Šmigelskienei, kurios iniciatyva ir darbu mūsų gimnazija tapo viena iš 150 aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų 2023 m. rudens semestre ir TOP 30 Lietuvos mokyklų savo aktyvumu ir pasiekimais. Dėkojame mokytojai Galinai Naujokaitienei kurios ugdytiniai Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023 – Rudens sesijoje“ pelnė 1 medalį, 28 diplomus ir 1 padėką. Dėkojame mokytojai Irmai Vaitkuvienei, parengusiai mūsų gimnazijos mokinius dalyvavimui respublikiniame neformaliojo ir bendrojo ugdymo įstaigų mokinių virtualiame piešinių konkurse – parodoje „Lietuvos herojai”, kuriame  Karina Ivanovaitė (7a kl.) tapo nugalėtoja 7-8 klasių kategorijoje, o kiti mokiniai gavo padėkas.

Pagarbiai

Gimnazijos direktorė Jelizaveta Tumlovskaja