Velykų belaukiant

Artėjant šventoms Velykoms pradinės mokyklos kieme augantys krūmeliai pasidabino  įvairiaspalviais  margučiais, o pievelėje pritūpė gražuolių kiškučių.

Be galo džiugu buvo matyti praeivius, stabtelėjusius pasigrožėti, o projekto dalyvius – akylai saugančius savo kūrinius nuo lietaus ar smarkaus vėjo ir vis išbėgančius jų “pataisyti”. Ne veltui liaudies sakoma: “Už gerus darbus būna atlyginta”. Taip ir nutiko. Ankstų penktadienio rytą paslapčiomis Velykų zuikučiai geradariams paliko dovanėlių su šilčiausiais linkėjimais. Smagumėlis! Juk siurprizai nuteikia pakylėtai…

Už entuziazmą ir dalyvavimą projekte dėkojame visiems priešmokyklinukams ir pirmokams, 2a ir 2c, 3a ir 4c klasių  mokiniams. Už geranoriškumą, paslaugumą ir menines idėjas – 5a klasės mokinei Dominykai P., padėjėjai Kristinai bei šauniems mokinių tėveliams. Ačiū už bendrystę!

Linkime šviesaus Prisikėlimo ryto!

Mokytojos Nijolė ir Nijolia